Punkty do głosowania

Urząd Miasta podał punkty do głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. W sumie mamy do wyboru:

1. Biura Obsługi Mieszkańców:
ul. Szaserów
ul. Kleeberga
ul. Filaretów
Ratusz Pl. Łokietka 1
ul. Wieniawska 14

2. Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej;
MBP filia nr 1 ul. Kościelna 7a
MBP filia nr 2 ul. Peowiaków
MBP filia nr nr 3 ul. Hutnicza 20
MBP filia nr 5 ul. Krochmalna 13A
MBP filia nr 8 ul. Zuchów 2
MBP filia nr 9 ul. Krańcowa 106
MBP filia nr 10 ul. Kleeberga 12 a
MBP filia nr 12 ul. Żelazowej Woli 7
MBP filia nr 16 ul. Kasztanowa 1
MBP filia nr 17 ul. Przyjaźni 11
MBP filia nr 18 ul. Głęboka 6
MBP filia nr 19 ul. Kunickiego 89
MBP filia nr 20 ul. Krężnicka 125
MBP filia nr 22 ul. Kruczkowskiego 14
MBP filia nr 24 ul. Juranda 7
MBP filia nr 25 ul. Sympatyczna 16
MBP filia nr 26 ul. Leonarda 18
MBP filia nr 27 i 30 ul. Braci Wieniawskich 5
MBP filia nr 28 ul. Nadbystrzycka 85
MBP filia nr 29 ul. Kiepury 5
MBP filia nr 31 ul. Nałkowskich 104a
MBP filia nr 32 Biblio
MBP filia nr 34 ul. Judyma 2a
MBP filia nr 35 ul. Bursztynowa 20
MBP filia nr 36 ul. Z. Augusta 15
MBP filia nr 37 ul. Bazylianówka 85
MBP filia nr 39 ul. Głuska 138

3. Specjalnie wyznaczonych punktach głosowania:
Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie  ul. Pogodna 19
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublin ul. Projektowa 4
Gimnazjum nr 5 ul. Smyczkowa 3
Szkoła Podstawowa nr 48 ul. Kasprowicza 112
Zespół Szkół nr 12 ul. Sławinkowska 50
Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Tetmajera 2
Gimnazjum nr 15 ul. Elektryczna 51
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich Zemborzyce Tereszyńskie 2
DK Narnia ul. Lwowska 12
Rada Dzielnicy Dziesiąta ul. Mickiewicza 36
Rada Dzielnicy Szerokie ul. Nałęczowska 94  (od pon. do soboty w godz. 15.00 – 18.00 oraz w niedzielę (28.09) w godz. 8.00 – 18.00)

4. Dodatkowo punkty do głosowania zostaną zorganizowane w sklepach i centrach handlowych w dniach 26 – 28 września w określonych godzinach:

1. Galeria Handlowa Olimp Al. Spółdzielczości Pracy 34
26 września (piątek): 11:00 – 17:00
27 września (sobota): 11:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

2. CH Atrium Felicity Al. W. Witosa 32
26 września (piątek): 15:00 – 17:00
27 września (sobota): 11:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

3. Galeria Orkana ul. Orkana 6
26 września (piątek): 11:00 – 17:00
27 września (sobota): 14:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

4. Aldik, ul. Gorczańska 1
26 września (piątek): 15:00 – 17:00
27 września (sobota): 11:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

5. Stokrotka, ul. Dr. Męcz. Majdanka 28

26 września (piątek): 11:00 – 17:00
27 września (sobota): 11:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

6. Stokrotka, ul. Tarasowa
27 września (sobota): 11:00 – 17:00
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

7. Stokrotka, ul. Abramowicka 43
28 września (niedziela): 11:00 – 17:00

8. Hipermarket Real ul. W. Chodźki 14
26 września (piątek): 14:00 – 17:00

źródło: um.lublin.eu

Comments

comments